Co kryje się za nazwą VLINY?

Oto nasza historia

Marka VLINY została założona w Paryżu w 2020 roku z ambicją wprowadzenia innowacyjnego sposobu pielęgnacji skóry poprzez zastosowanie maseczki kosmetycznej, dedykowanej określonej części twarzy i dopasowanej do specyficznego zabiegu.

VLINY to francuska marka zajmująca się pielęgnacją skóry za pomocą wysokiej jakości produktów z naturalnych składników. Rozwój i produkcja maseczek odbywa się w laboratoriach we Francji. Naszym celem jest zrewolucjonizowanie branży kosmetycznej i pielęgnacyjnej poprzez korzystanie z unikalnych, naturalnych i wysokiej jakości składników.

Tworząc produkty, naszym priorytetem jest nie tylko dbanie o Twoją skórę i urodę. Jako firma, VLINY jest również zobowiązana do zrównoważonych praktyk biznesowych, z nastawieniem na ochronę środowiska. Dlatego VLINY zobowiązało się do przekazania 1% swojego obrotu na stowarzyszenia, które działają na rzecz ratowania naszej ziemi. 

Nazwa VLINY

VLINY zaczęło od ośmiu unikalnych produktów tworzących kolekcję maseczek VLINY:

  • V - Maseczka na twarz i podbródek z jej wariantami + i -
  • L - Maseczka na usta z jej wariantem +
  • I - Maseczka na całą twarzy z jej wariantami + i -
  • N - Maseczka na twarz i szyje z jej wariantem +
  • Y - Maseczka pod  pod oczy z jej wariantami + i - 

Zaangażowanie VLINY 

Marka z produktami w 100% pochodzenia z Francji

Jako marka, VLINY jest dumna ze swojej francuskiej historii i korzeni. Nasza marka powstała w Paryżu, a jej produkcja zlokalizowana jest w Bretanii w Francji. Obecnie VLINY rozwija się w Polsce oraz kilku krajach na świecie.

Zrównoważone piękno

Nasze doświadczenie sprawia, że doskonale wiemy, o czym mówimy, jeśli chodzi o pielęgnację skóry. Ale to nie jedyna rzecz, która nas pasjonuje.
W VLINY, środowisko jest dla nas tak samo ważne jak Twoja skóra.

VLINY wspomaga ratowanie Naszej Planety przekazując 1% obrotu na stowarzyszenia, które działają na rzecz ratowania Ziemi.

Dowiedz się więcej o naszym zaangażowaniu