Jak zapobiegać pojawiającym się zmarszczkom?

Pojawienie się zmarszczek na naszej twarzy jest nieuniknionym i naturalnym procesem, możemy  jednak próbować skutecznie przeciwdziałać ich powstawaniu! 

Dobra wiadomość jest taka, że możemy opóźnić lub nawet częściowo zapobiec pojawieniu się ich na naszej skórze. 

Im jesteśmy starsi, tym więcej zmian zobaczymy na swojej twarzy. Każdy doświadcza zmian w taki czy inny sposób. Zmiany te zachodzą z czasem, ponieważ zmniejsza się masa mięśniowa na naszej twarzy. Grawitacja jest bezlitosna w stosunku do skóry i dotyka całej naszej twarzy. Niestety, to właśnie obciążenie naszej twarzy i zanikający w skórze kolagen powodują powstawanie zmarszczek.

Co właściwie możemy zrobić?
  • Regularne ćwiczenia utrzymują młodość twarzy i pomagają zwalczać zmarszczki.
  • Masaż twarzy! W naszym nowoczesnym świecie mamy nawet specjalne szczoteczki do masażu, które stymulują przepływ limfy i pozbywają się dodatkowych obrzęków.
  • Stosowane regularnie peelingi pomagają skórze odnowić się, ponieważ stare, martwe komórki skóry są delikatnie usuwane.
  • Uśmiechajmy się to korzystnie działa na uniesienie policzków. Utrzymywanie uśmiechu na twarzy to świetny sposób na zapobieganie powstawaniu zmarszczek!
  • Chroń swoją skórę przed słońcem! Promieniowanie UVA jest główną przyczyną przedwczesnego starzenia się skóry, a promieniowanie UVB jest odpowiedzialne za oparzenia słoneczne i nowotwory skóry!
Najważniejszą wskazówkę zachowaliśmy na koniec! Oczywiście, skorzystaj  z produktów VLINY. Wybierz produkt pielęgnacyjny z Kolekcji Masek VLINY, który jest odpowiedni dla potrzeb Twojej skóry. Odkryj to tutaj.
    I pamiętaj, nie zapominaj o uśmiechu!

    VLINY | 2 czerwca 2020 r.