Co kryje linia V w maseczce VLINY?

Linia V, jest to nowa metoda liftingu twarzy coraz bardziej znana i stosowana na świecie.

Skąd pochodzi ta koncepcja?

Koncepcja Linii V odnosi się do linii szczękowych podbródka, które przypominają alfabetyczny kształt litery "V". Sprawia to, że twarz wygląda na wyszczuploną i smukłą. 

Jest to nowy trend nieinwazyjnego leczenia, który pomoże wymodelować kształt twarzy i osiągnąć efekt tzw. linii V.

1. Czy można osiągnąć efekt linii V czyli wysmuklenia twarzy bez inwazyjnych zabiegów?

Rewolucyjna metoda VLINY jest w zasadzie metodą redukcji tkanki tłuszczowej twarzy. Kliniki  medycyny estetycznej posiadają własne roztwory koktajlowe pochodzące z różnych substancji, które znane są z właściwości rozpuszczania i redukowania tkanki tłuszczowej. Metoda ta jest stosowana na szeroka skale i zdobywa coraz większą popularność na całym świecie. Mimo wszystko nadal jest to metoda chirurgiczna, która jest kosztowna i bolesna.

Nowa metoda VLINY rozbija tłuszcz i pozwala na wzmocnienie kształtu twarzy i linii V bez konieczności interwencji chirurgicznej. Jest ona skuteczna w redukcji nadmiaru tłuszczu pod policzkami i podwójnym podbródkiem.

Od tego momentu rozpoczęła się przygoda z Kolekcją Masek VLINY. Jest to pełny zabieg na całą twarz dzięki efektowi nawilżającemu, który pomaga podkreślić piękno skóry twarzy.

Jak wszyscy wiemy, utrata kolagenu spowodowana jest wiekiem dlatego maski VLINY koncentrują się na liftingu całej twarzy.

RZECZY, KTÓRE WARTO WIEDZIEĆ O MASECZKACH VLINY

Nie są to zabiegi, które zmniejszają rozmiar mięśni lub strukturę kości szczękowej (w przeciwieństwie do operacji chirurgicznych).
Na pojawienie się efektów potrzeba co najmniej kilku tygodni.

2. Wypełniacze wzmacniające podbródek linia V-Line

Maski są najlepszym wyborem dla naszych klientów, jeśli chodzi o zabiegi nieinwazyjne. Istnieją różne rodzaje wypełniaczy, ale najbardziej popularny jest wypełniacz kolagenowy ze względu na jego czynnik bezpieczeństwa jako substancji, która naturalnie występuje w naszym organizmie. Może być również stosowany na wiele sposobów w zakresie wypełniania obszarów twarzy w celu nadania objętości lub pokrycia zmarszczek.

ZALECA SIĘ STOSOWANIE WYPEŁNIACZY WZMACNIAJĄCYCH PODBRÓDEK:

  • Ludziom mającym krótki podbródek, który sprawia, że ich linia szczęki wygląda obwisło.
  • Osób, których usta są bardziej wysunięte ponieważ mają cofnięty podbródek.

Odkryj naszą kolekcję maseczek VLINY

VLINY | 24 maja 2020 r.