6 powodów, dla których warto wypróbować zabieg mikronakłuwania

Mikronakłuwanie skóry to jeden z najbardziej skutecznych zabiegów pielęgnacyjnych na opóźnienie procesów starzenia. Działa odmładzająco i pobudza naturalne procesy regeneracji skóry, gwarantując długotrwały i naturalny efekt. Polega na nakłuwaniu skóry bardzo cienkimi igłami, w wyniku czego tworzą się liczne mikrourazy, które zapoczątkowują proces regeneracji skóry.

Dlaczego warto?

  1. Naturalny proces gojenia się skóry. Zabieg ten powoduje produkcję naturalnego kolagenu i elastyny przez organizm. Dochodzi do prowokowania procesów autoregeneracyjnych , które w efekcie prowadzą do rewitalizacji skóry.
  2. Pomoc w wielu skórnych problemach. Zabieg mikronakłuwania pozwala na zniwelowanie rozstępów, cellulitu, blizn, zmian potrądzikowych, zmarszczek i przebarwień. Zapobiega również konsekwencjom starzenia się skóry, takim jak utrata napięcia czy elastyczności.
  3. Natychmiastowy rezultat. Po pojawieniu się na skórze mikrourazów, w organizmie od razu zaczynają działać procesy gojenia w celu jej uzdrowienia. Pozytywne efekty można zauważyć już po pierwszym zabiegu.
  4. Zabieg mało inwazyjny. W porównaniu z zabiegiem, który wykorzystuje laser frakcyjny, mikronakłuwanie jest bezpieczniejszą metodą, a tym samym bardziej komfortową. Cera regeneruje się już po 24 godzinach od wykonania zabiegu, natomiast w przypadku zabiegu laserowego regeneracja może trwać od 3 do 10 dni. Co jest równie ważne cały zabieg jest w pełni bezbolesny.
  5. Poprawa przyswajalności produktów. Zabieg ten pozwala na szybsze i skuteczniejsze wchłanianie się produktów do pielęgnacji twarzy oraz zwiększenie przyswajalności składników aktywnych zawartych w kosmetykach. Dzięki wytworzonym mikrokanalikom wszelkie kremy i olejki mogą wniknąć w głąb skóry powodując wystąpienie lepszych efektów. Produkty aplikowane są po zakończonym zabiegu.
  6. Łatwość użycia oraz dostępność. Zabieg z łatwością można przeprowadzić samemu w domu za pomocą dermo rollera. Pozwala on na wykonanie bezpiecznych i  kontrolowanych nakłuć skóry.Nie czekaj i wypróbuj zabieg mikronakłuwania! Pomoże Ci w tym VLINY micro-derma roller. Ciesz się pięknie wyglądającą skórą twarzy już teraz. 

 

VLINY | 14. stycznia 2021