Kolekcja 8 maseczek

TWARZ | PODBRÓDEK | SZYJA | OCZY | USTA

które odżywiają, wygładzają, rozświetlają, oczyszczają i łagodzą skórę.

Każda litera odpowiada konkretnemu miejscu na twarzy i zapewnia właściwe działanie.

Poznaj nasz

BLOG

INTENSYWNA PIELĘGNACJA

Dzięki nawilżającym, przeciwstarzeniowym i oczyszczającym składnikom aktywnym, które zawarliśmy w naszych maseczkach, Twoja skóra odzyska świeżość i blask.

Zestaw 8 maseczek kolekcji VLINY: Maseczka na twarz i podbródek - Maseczka dla ust - Maseczka na twarz - Maseczka na twarz i szyję - Maseczka na okolice oczu - Maseczka pod oczy

Zestaw VLINY (8 maseczek)

199 zł 299 zł

SKŁADNIKI PREMIUM

🇫🇷 FRANCUSKIE 🇫🇷 PRODUKTY

Maseczki VLINY wykonane są z najwyższej jakości składników z Francji, zabezpieczonych unikalnymi patentami. Przykładając dużą uwagę do pielęgnacji, dbamy o odpowieni dobór składników opartych na naturalnych recepturach do danej cery i typu skóry.

Poznaj dokładny skład każdej maseczki VLINY opracowany przez naszych ekspertów.

Więcej informacji

Historia VLINY

PARYŻ

VLINY powstało w Paryżu, aby spełnić potrzeby kobiet. Nasze motto to jedna maseczka, jedna strefa, jeden zabieg dla doskonałych i trwałych rezultatów.

Dowiedz się więcej o naszej historii.

Rozwój

WARSZAWA

VLINY kontynuuje swój rozwój w Polsce. Chcemy w ten sposób dotrzeć do kobiet w tym kraju, aby umożliwić im dostęp do odpowiedniej pielęgnacji skóry.

Dowiedz się więcej o naszej historii.

Innowacja

NOWY DESIGN

Wraz z rokiem 2022 VLINY zyskało zupełnie nowy, odświeżony design. Zmieniliśmy wygląd naszych produktów, ale także znacząco poprawiliśmy ich składy. Od teraz maseczki VLINY posiadają ekologiczne, papierowe opakowanie.

Dowiedz się więcej o naszej historii.

Aby chronić naszą Ziemię

NASZE ZAANGAŻOWANIE

VLINY jest zaangażowana w przekazywanie 1% swoich obrotów do stowarzyszeń, które działają na rzecz ochrony naszej Ziemi. 1% ze wszystkich Twoich zamówień jest przeznaczany na ratowanie naszej Ziemi.